Klasy pierwsze

Szanowni Rodzice
W związku z zaistniałą sytuacją związaną z COVID -19, zebranie organizacyjne klas pierwszych odbędzie się  25 sierpnia 2020 r. o godz. 17.00. Wychowawcami klas pierwszych w roku szkolnym 2020/2021 będą:
kl. I a p. Anna Dyrda
kl. I b p. Dorota Kubizna
Proszę o zapoznanie się z wyprawką dla ucznia klasy pierwszej. Na zebraniu uzyskacie Państwo informację, do której klasy będzie uczęszczało Państwa dziecko.
Dyrekcja SP 41
Icon

Wyprawka 11.28 KB 39 downloads

Pobierz [14.30 KB] Pobierz [14.30 KB] ...

Szanowni Rodzice kandydatów na uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 41 im. Gwarków Rudzkich w Rudzie Śląskiej proszę o zapoznanie się z wynikami rekrutacji uzupełniającej.

Rodziców kandydatów zakwalifikowanych do następnego etapu rekrutacji uzupełniającej proszę o zgłoszenie się do sekretariatu,

w celu podpisania oświadczenia woli, które jest jednocześnie potwierdzeniem, że dziecko będzie uczęszczało do naszej szkoły.

Oświadczenie woli należy złożyć w dniach 13.05 -19.05.2020 r. w godzinach pracy sekretariatu szkoły.

Lista kandydatów zakwalifikowanych

do kolejnego etapu rekrutacji uzupełniającej do klasy pierwszej

Szkoły Podstawowej nr 41 im. Gwarków Rudzkich w Rudzie Śląskiej

na rok szkolny 2020/2021