Świetlica

Świetlica szkolna Szkoły Podstawowej nr 41 w Rudzie Śląskiej jest integralną częścią szkoły. Świetlica pracuje w godzinach od 6.30-17.00 zgodnie z harmonogramem pracy szkoły. Jest miejscem, w którym zapewniamy dzieciom niezbędną opiekę, wychowanie, pomoc dydaktyczną oraz szereg zajęć rozwijających: zajęcia edukacyjne, profilaktyczne, muzyczne, plastyczne, ruchowe, aktywizujące oraz zabawy integrujące.
Świetlica to miejsce, w którym nasi uczniowie mogą odrobić zadanie domowe, odpocząć po lekcjach, rozwijać swoje zainteresowania oraz miło i ciekawie spędzić czas w gronie swoich kolegów i koleżanek.
Wychowawcy świetlicy organizują szereg imprez okolicznościowych dla uczniów i rodziców, dbają o dobre samopoczucie wychowanków oraz rozwijają ich uzdolnienia poprzez przygotowanie do konkursów miejskich oraz ogólnopolskich. Nasza świetlica to miejsce, w którym „zawsze coś się dzieje”, nigdy się nie nudzimy 🙂
„Odpowiedzi na pytania dotyczące pracy i funkcjonowania świetlicy udzielają zarówno rodzicom jak i uczniom naszej szkoły wychowawcy świetlicy. Jesteśmy również otwarci na ciekawe pomysły, które wzbogacą pracę i ofertę opiekuńczo-wychowawczą świetlicy. Zapraszamy do współpracy zarówno rodziców jak i naszych wychowanków.” Poniżej zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i przeczytania wydarzeń, które przygotowujemy w świetlicy szkolnej.

Buy now